Open/Close Menu Saç Ekimi, İstanbul, Saç Ekim Merkezi, Saç Ektirme

Saç kaybı ve aşırı saç dökülmesi erkek bayan ayrımı yapılmadan herkesin en büyük sorunlarından birisidir. Bunun için bu rahatsızlıklara göre üretilen çok sayıda kozmetik ürün bulunmaktadır. Bu sektörde olan firmalar ürettikleri kozmetiklerin satısını yapmak için gerek görsel basında gerekse yazılı basında reklamlarını yaparak bu ürünlerin satışlarından pay almak derdindedir. Oysa çoğu ürün insanları kandırmaktan öteye bir fayda sağlamamaktadır. Saç kaybı için çıkarılan ürünler alırken nelere dikkat etmeliyiz bunu iyi araştırmak gerekir. Kullanacağımız ürünler hem ekonomik olmalı hem de bize fayda sağlaması gerekir. Bu ürünlerden satın alırken daha çok firmaların hangi hastalık için ne ürettiğine bakmak lazım. Daha çok saç kaybı ve saç sorunları ile ilgili üretim yapan firmaların ilaçlarını kullanmak çok daha mantıklı olacaktır. Sırf para kazanmak için merdiven altı tabir edilen yerlerde üretim yapan kişilerin sattığı ürünlerden uzak durmak gerekir. Bitkisel ürünlerle her hastalığı tedavi edebileceğini düşünen gruplar vardır bunlar sadece insanların parasını alır ve bir daha kendilerine ulaşamazsınız. Bu yüzden bu tür insanların sattığı bitkisel ilaçlardan da uzak durmak gerekir.

Kullanılan ürünün içeriği çok önemlidir, bunu yanı sıra ambalajı ve şişeside ürünün sahtemi, orijinal mi olduğu konusunda sizi bilgilendirecektir. Sağlık bakanlığı onayı olmayan kozmetikler sağlınızı tehdit etmekten öteye gidemezler. Bu sebeple kullanacağınız ürünlerde bandrol olup olmadığına dikkat etmenizde sizin yararınıza olacaktır. Aksi takdirde beklenmedik yan etkilerle karşılaşabilir hayal kırıklığına uğrayabilirsiniz. Bu ürünleri seçerken özellikle ürünün raf ömrünü uzatan para ben içeren ürünlerden de uzak durmak gerekir. Birbirinden farklı şampuanların saç kremi ve şampuan bir arada olanlarından kullanmayın.

Şampuan kullandıktan sonra içeriğinde kafein bulunan saç kremlerini haftada 3-4 kez kullanabilirsiniz. Bol köpüren şampuanlar her zaman iyi ürün anlamına gelmez bu yüzden bu ürünleri fazla tercih etmeyin. Çünkü bu ürünlerde deterjanlarda bulunan kimyasal maddeden bulunmaktadır buda saçlarınıza ve saç derinize zarar verir. Fiyatı uygun diye aldığınız ürünün size sonrasında zarar verebileceğini unutmayın. Saç ürünü alırken dikkatli olmanız hem paranızın boşa gitmemesini hem de sizin hayal kırıklığı yaşamamanız için çok önemlidir.

CategoryGenel

© 2020 - İlhan Serdaroğlu     KVKK Hakkında Bilgilendirme

Acil durumlar için        (0533) 611 16 71