Open/Close Menu Saç Ekimi, İstanbul, Saç Ekim Merkezi, Saç Ektirme

Günümüzde artık hepimiz biliyoruz ki koşturmacalı şehir hayatı hem ruhumuzu hem de bedeni yıpratmakta. Günün neredeyse 24 saati dışarıda kalan saçlarımız da şehir hayatından fazlasıyla etkileniyor, sadece kirlenmekle kalmıyor aynı zamanda yıpranıyor.

Özellikle sonbahara yaklaştığımız yazın şu son günlerinde , deniz tuzu , güneş ve dış etmenlerle daha da yıpranmış saçlarımıza bakım yapmanın zamanı geldi .
Ama doğru ürünü nasıl bulabiliriz ?
Saçlarımızı temizlerken onu daha çok yıprattığımızın farkında mıyız ?
Piyasada satılan ve market raflarında yerini alan pek çok marka şampuanın ve saç kremi  içeriğinde ne yazık ki saçlarımızı yıpratan, saçın kimyasal yapısını bozan ve ciltte tahrişe yol açan sodyum lauril ve lauret sülfatlar yer almakta. Bu ürünlerle saçımızı korumamız ve daha iyi hale getirmemiz olası değil .
Piyasaya yeni çıkan bir ürün, saçların sağlıklı temizlenmesini   garanti ediyor: Trixowell şampuan içinde saça zarar veren, deride tahrişe ve saç kaybına neden olabilen hiçbir yüzey aktif madde (SLS= Sodyum Lauryl Sulfat ve Sodyum Laureth Sulfat)  bulunmuyor . Bunların yerine Dünyanın ilk organik, helal, koşer sertifikalı ve yenilebilir (food-grade) yüzey aktifi kullanılmış: Andean Q Ultra (Quillaja Saponaria).

Andean Q  çok eski zamanlardan beri Güney Amerika yerlileri tarafından kişisel temizlik, deterjan ve dizanterinin iyileştirilmesi gibi çok amaçlı olarak kullanılmış.  Andean, saçları ve saçlı deriyi derinlemesine ama şefkatli temizler, diğer yüzey aktiflerin aksine onları kurutmaz, ama nemlendirir. Zengin içeriği, kafa derisindeki yağ /sebum  çıkışını düzenler ve saçlardaki kepek oluşumunun azalmasında etki gösterir. Günümüzde Andean Q Ultra hem gıda hem de kozmetik sektöründeki  dünyanın seçkin markalarının formülasyonlarında bu  özelliklerinden dolayı yer almaktadır.

Üstelik Andean Q Ultra dermatolojik testlerle kanıtlanmış ve anti alerjik. Yani çok sağlıklı ve tam organik bir şampuan var artık: Trixowell.

CategoryGenel

© 2020 - İlhan Serdaroğlu     KVKK Hakkında Bilgilendirme

Acil durumlar için        (0533) 611 16 71