Open/Close Menu Saç Ekimi, İstanbul, Saç Ekim Merkezi, Saç Ektirme

Erkeklerin sakalının çıkmaması korkulu rüyasıdır. Sakal ekimi nasıl yapılır diye sorarsanız sakal ekimi plastik cerrah tarafından yapılan bir işlemdir. Tam olarak sakalın arka bölgelerinden ve gerekli olursa saçtan alınan kıl köklerinin sakalsız olan bölgeye nakli söz konusu.

Hastane koşullarında tamamen plastik cerrahiler gözetiminde yapılması gerekmektedir. Sakal ekimi uygulamaların hastalara lokal anestezi dediğimiz bölgesel uyuşturulma kullanılıyor. Tamamen o bölge önce hissizleştirilmekte ve arka sakal ya da saç bölgesinden mikro motor denilen bir alet yardımı ile sakal köklerinin alınıyor. Yine ağrısız bir şekilde sakal olmayan bölgeye sakal nakli işlemi yapılmaya başlanıyor.

Hastalar ilk geldiğinde sakal olmayan bölge işaretlenir. Bu şekilde ekilecek bölge belirlenmiş olur. Bu bölgelere ne kadar, ne sıklıkla ve nereye dek sakal gerektiği, hastalara tartışılmaktadır.

Sakal ekimi nasıl yapılır konusunda daha çok bilgi alabilmek için sitemize girmeniz yeterlidir. Merak ettiğiniz diğer konular hakkında da bilgiler bulabileceksiniz.

CategoryGenel

© 2020 - İlhan Serdaroğlu     KVKK Hakkında Bilgilendirme

Acil durumlar için        (0533) 611 16 71